TheProphecyGuild

Forum Gildi TheProphecy

Ogłoszenie

FORUM PRZENIESIONE WWW.THEPROPHECY.JUN.PL

#1 2009-03-31 17:03:06

Xiaoliang

Czlonek Gildi TheProphecy

Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 13
Punktów :   

kilka słów o Xiao :-)

Witam wszystkich. Skoro kilka osób się już "obnażyło", to i ja maznę coś o sobie.
Jak niektórzy wiedzą mam na imię Sylwia (imieniny obchodzę 9 lipca jakby co ), w wakacje wkroczę do grona pełnoletnich. 
Mieszkam w niewielkim mieście , Łęczycy ( o ile mi wiadomo to województwo łódzkie) i staram się czegoś nauczyć w miejscowym LO.
Coś o sobie... hmm... Lubię  gdy za oknem świeci słońce i słychać śpiew ptaków, śnieg, spacery wieczorkiem, przyjemny powiew wiatru, jazdę na rowerze, siatkówkę... muzyczkę i taniec, spotkania z przyjaciółmi , książkę z dreszczykiem, dobry film , gry RPG ... pieski , kotki i inne milusińskie czteronogi...naleśniki i wszelkiego rodzaju produkty jajeczne, mleko, jogurty, coś słodkiego, wodę mineralną... matematykę, historię... etc
Nie lubię deszczu i silnego wiatru, boję się burzy... natrętnych owadów , pełzających, ośmionożnych i włochatych stworzonek... muzyki przypominającej wycie, filmów sensacyjnych, szeptania za plecami, pozerstwa... tłustego jedzenia, fastfoodów, piwa bezalkoholowego ... chemii ... etc etc

Coś o mojej postaci:
Nick: Xiaoliang (ninja dagger);
Skille: wirujący sztylet M3, zasadzka M4, trująca chmura M6
Konik: bojowy i jakoś nie widzę dla niego lepszej przyszłości

i to chyba na tyle jeśli macie jakieś pytania PISAĆ!! 

Offline

 
FORUM PRZENIESIONE WWW.THEPROPHECY.JUN.PL

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graanarutoforum.pun.pl www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl www.klanl2.pun.pl www.narutooshup.pun.pl www.wwe-attitude.pun.pl